Stadhouder Willem III school organiseert actiemarkt voor Bonisa

Wat een geweldige actie van de leerlingen van Stadhouder Willem III in Ede! Alle leerlingen kregen eerst een gastles van een voorlichter van Bonisa. Vervolgens ging iedere klas enthousiast aan de slag om een eigen actie te bedenken voor een grote actiemarkt.

De creativiteit was indrukwekkend. Er werden onder andere speelgoed, snoepgoed, tweedehands boeken en zelfgebakken taart verkocht. Zelfs een escaperoom ontbrak niet! Met veel enthousiasme zetten de leerlingen zich in voor het goede doel.

Het resultaat mag er zijn: maar liefst € 10.185,35 werd opgehaald voor Bonisa.

De opbrengst is bestemd voor een gasthuis in Azië waar christelijke kinderen uit een minderheidsgroep in de weekenden kunnen verblijven. Veel van deze kinderen wonen doordeweeks op de slaapzalen van hun school en kunnen vanwege de afstand niet elk weekend naar huis. In het gasthuis ontvangen zij liefdevolle zorg, goede maaltijden, hulp bij hun huiswerk en een christelijke opvoeding.

Wij willen alle leerlingen, docenten, vrijwilligers en betrokkenen hartelijk bedanken voor hun inzet. Wat een prachtige manier om samen verschil te maken voor kinderen aan de andere kant van de wereld!

Gratis BM, Bonisa magazine

Meditatie, actuele berichten en lopende projecten.