Wat kan ik doen?

Wat kan ik doen? Een belangrijke vraag binnen het werk van Stichting Bonisa Zending. Ons werk zou immers onmogelijk zijn zonder de steun van de vele betrokkenen. Uw gebed is onmisbaar om ons werk te kunnen doen.

Wilt u een lezing/ presentatie over ons werk, nodig ons vrijblijvend uit op uw (jeugd)vereniging, school of andere bijeenkomst. Zet u zich in als vrijwilliger voor Bonisa in een werkgroep bij u in de buurt, dan helpt u ons bij verkopingen, acties, zangavonden etc. Sparen voor Bonisa d.m.v. "brood en viskaarten". Deze kaarten zijn verkrijgbaar via ons secretariaat te Lisse.

Wilt u via uw school of bedrijf meer doen voor onze stichting, klik op de betreffende afbeelding voor de mogelijkheden.

Welkom bij ons verkooppunt in Veenendaal

 

De (zendings)boeken die door Bonisa Zending verkocht worden kunt u ook bij ons verkrijgen. Graag even van tevoren een bericht, zodat u niet voor een gesloten deur staat.

Ons adres: Spoorlaan 54 Veenendaal

tel. 0318 - 556750 / 06 -27538029

e-mail: jtornbroers@bonisa.nl